Stres można pokonać

Fundacja Fundament zaprasza na zajęcia pod hasłem: “Pokonaj stres”.

Warsztat pozwala poznać takie narzędzia jak relaksacja, asana, oddech i medytacja. Uczą one jak radzić sobie ze stresem, zredukować wewnętrzne napięcia, zwiększyć świadomość na poziomie fizycznym i mentalnym oraz dogłębnie zrelaksować ciało i umysł. W programie przewidziano między innymi naukę pranajamy (technik oddechowych), asany – pozycje jogi sprzyjające głębokiej relaksacji oraz wprowadzenie do medytacji. Po zajęciach każdy z uczestników otrzyma komplet materiałów do indywidualnej pracy.

Najbliższe warsztaty odbędą się 12 marca, 9 i 24 kwietnia oraz 15 maja 2010 roku w siedzibie Fundacji Fundament przy ulicy Koszykowej 24/7 w Warszawie. Potrwają od 18:00 do 21:00, a koszt każdych zajęć to 100 zł. Wszystkie dodatkowe informacje są dostępne na stronie Fundacji Fundament.

Fundacja Fundament powstała, aby poprawiać jakość życia. Oferowane przez nią warsztaty są lekarstwem na przepełnione stresem środowisko w którym większość z nas funkcjonuje na co dzień. Pomagają wejść w ciszę własnego wnętrza, odnaleźć harmonię i spokój, a także zachować równowagę wewnętrzną pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, troską o zdrowie i dobrym samopoczuciem. Ośrodek zlokalizowany w pięknej, przedwojennej kamienicy w sercu Warszawy zaprojektowano tak, by w relaksującej atmosferze ułatwiał wyciszenie zmysłów i odpoczynek zarówno od zgiełku miasta, jak i własnego umysłu.

http://www.pressoffice.pl/zdrowie,t1156569107?more=49434546

hastagi na stronie:

#znieczulenie zeba a alkohol

Related posts

Top