Znieczulenie

Fitness dla worków pod oczami

Fitness dla worków pod oczami zamiast zwykłego liftingu – jak to wygląda w praktyce? Od kilku tygodni informacji na ten temat mogą Państwo zasięgnąć na

Fitness dla worków pod oczami zamiast zwykłego liftingu – jak to wygląda w praktyce? Od kilku tygodni informacji na ten temat mogą Państwo zasięgnąć na nowej stronie internetowej firmy salesmasters Facelift Gym (www.facelift-gym.de). Dyrektor firmy Lance Gregorchuk, której siedziba znajduje się w Monheim koło Kolonii twierdzi, że jest to znakomita alternatywa w walce z nielubianymi workami pod oczami.

„Bez operacji lub kremów oferujemy jedyne długoterminowe rozwiązanie przeciw cieniom i workom pod oczami“, mówi Lance Gregorchuk. Czyżby był to klucz do sukcesu? Specjalne podstawy wibracyjne, które umieszcza się pod oczami, masują tkanki i poprawiają krążenie krwi. Regularny trening z Facelift Gym to klucz do sukcesu i to z długotrwałym skutkiem. To sprawia, że ta metoda jest jedyna w swoim rodzaju.

Prezentacja facelift-gym nie jest skierowana tylko do kobiet, jako grupy docelowej. Również mężczyźni znajdą informacje i wskazówki, jak mogą z powrotem przywrócić gładkość skóry twarzy, bez konieczności sięgania po skalpel lub strzykawkę. Lance Gregorchuk jest pewny swego sukcesu: „Miesięcznie mamy 1000 zamówień na urządzenia Facelift Gym. Obecnie chcemy rozszerzyć naszą witrynę internetową, ponieważ również zagraniczni klienci zaczęli interesować się naszą ofertą.“ Dlatego poza już istniejącą angielską i niemiecką wersją strony internetowej, planowana jest wersja hiszpańska i włoska.

Strona ma prostą strukturę, co sprzyja łatwemu poruszaniu się po niej. Jest na niej dokładnie opisane zastosowanie i działanie Facelift Gym, według rozróżnienia na mężczyzn i kobiety. Nagrania wideo i zdjęcia pokazują jak poprzez trening dojść do sukcesu. Oczywiście jest również dostępna opcja kupna przez Internet i dokonywania dodatkowych zamówień. Porównanie produktów daje potencjalnym klientom możliwość nabrania orientacji. No portalu każdy może się również podzielić się swoim zdaniem. Jest to korzystne dla wymiany informacji, dodaje odwagi innym i daje możliwość zorientowania się w temacie. Dziesięć najważniejszych pytań dostarcza nam najważniejszych odpowiedzi na temat produktu.

A to już wiesz?  Serinus odkrył gaz w odwiercie O-24 – testy produkcyjne jeszcze w tym roku

Ponadto na stronie znajdują się wskazówki i rady przydatne podczas treningów facelift-gym, które dotyczą odżywiania mającego na celu polepszenie jędrności skóry.

Coś, o czym nie można zapomnieć: produkty i usługi tam oferowane pozytywnie przeszły testy TÜV (Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego) i otrzymały stosowne certyfikaty. To wyróżnienie jest w pewnym stopniu wyjaśnieniem szybkiego sukcesu Fecelift Gym na rynku.

Kontakt:
PR Omotion Health And Fitness UG Facelift Gym, Im Pfingsterfeld 10, 40789 Monheim, telefon: (49) 2173 101 7700, Internet: www.facelift-gym.de lub www.tränensäcke.net, e-mail: [email protected]

http://www.pressoffice.pl/zdrowie,t1156569107?more=1201063120

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy