Wiadomości branżowe

Nawet dojrzałe blizny mogą być mniej widoczne

Nawet dojrzałe blizny mogą być mniej widoczne
U niektórych pacjentów po operacjach lub urazach po upływie kilkunastu miesięcy, blizna nadal jest czerwona, wypukła i swędząca. Można temu zaradzić stosując nieinwazyjną metodę leczenia plastrami silikonowymi.Prawidłowa, dojrzała blizna jest płaska i ma jasny kolor.Czasem jednak zdarza się, że choć proces gojenia został zakończony, blizna nadal wygląda nieestetycznie.Nieinwazyjne leczenie bliznW przypadku blizn dojrzałych, które są widocznym problemem i przynoszą dyskomfort  w codziennym życiu, można ciągle podjąć leczenie. Wcale nie musi to być bolesne leczenie inwazyjne, np. wycinanie blizny. Zamiast tego warto skorzystać z dostępnej w Polsce metody nieinwazyjnej i bezpiecznej, jaką są silikonowe plastry na blizny Sutricon.- „Plastry Sutricon stosowane na blizny dojrzałe pobudzają limfocyty oraz wydzielanie enzymów hydrolitycznych, głównie kolagenezy, która rozbija włókna kolagenu w tkance łącznej. Tym

Teaser

U niektórych pacjentów po operacjach lub urazach po upływie kilkunastu miesięcy, blizna nadal jest czerwona, wypukła i swędząca. Można temu zaradzić stosując nieinwazyjną metodę leczenia plastrami silikonowymi.

Prawidłowa, dojrzała blizna jest płaska i ma jasny kolor.Czasem jednak zdarza się, że choć proces gojenia został zakończony, blizna nadal wygląda nieestetycznie.

Nieinwazyjne leczenie blizn

W przypadku blizn dojrzałych, które są widocznym problemem i przynoszą dyskomfort  w codziennym życiu, można ciągle podjąć leczenie. Wcale nie musi to być bolesne leczenie inwazyjne, np. wycinanie blizny. Zamiast tego warto skorzystać z dostępnej w Polsce metody nieinwazyjnej i bezpiecznej, jaką są silikonowe plastry na blizny Sutricon.

– „Plastry Sutricon stosowane na blizny dojrzałe pobudzają limfocyty oraz wydzielanie enzymów hydrolitycznych, głównie kolagenezy, która rozbija włókna kolagenu w tkance łącznej. Tym samym pod wpływem działania plastra silikonowego rozpuszczane są tkanki dojrzałej blizny.” –mówi Agata Chodakowska, Product Manager.

Blizna bardziej gładka i elastyczna

Osoby stosujące Sutricon na ponad roczne blizny zauważyły, że  wyglądają one dużo lepiej. Przede wszystkim blizna traci czerwony kolor, robi się gładsza, cieńsza i mniej twarda.

W przypadku dojrzałych blizn plastry Sutricon należy używać nawet przez 12 miesięcy. Jest to wygodna forma terapii, gdyż plaster jest bardzo cienki, posiada podobną rozciągliwość do skóry i  nie ogranicza przepuszczalności tlenu.

Według badań naukowych silikonowe plastry można stosować na blizny do 10 lat od powstania rany.

Silikonowe plastry na blizny Sutricon dostępne są w aptekach oraz w sprzedaży internetowej na DrogeriaZdrowie.pl, Kidy.pl, CincoTerra.pl w promocyjnej cenie.

*** 

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych – Femisept URO oraz probiotyk nowej generacji – Trivagin. W ofercie firmy znajduje się również gama produktów MOSBITO – przeciw komarom i kleszczom. Nowością w ofercie są plastry na blizny SUTRICON oraz linia produktów SHOU. Firma Verco jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.shou.com.pl  www.drogeriazdrowie.pl   www.mosbito.pl

A to już wiesz?  Jak starość, to tylko pod fachową opieką

< 229985" >

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy