Wiadomości branżowe Znieczulenie

Zachowaj młodość

Sposoby na sprawność i świetny wygląd w każdym wieku Żyjemy coraz dłużej. W ciągu ostatnich 50 lat prawdopodobieństwo osiągnięcia co najmniej 70. roku życia wzrosło niemal dwukrotnie. Dzięki licznym odkryciom medycznym szansa na prowadzenie długiego, pełnego i zdrowego życia stała się większa niż kiedykolwiek

Teaser

Sposoby na sprawność i świetny wygląd w każdym wieku 

Żyjemy coraz dłużej. W ciągu ostatnich 50 lat prawdopodobieństwo osiągnięcia co najmniej 70. roku życia wzrosło niemal dwukrotnie. Dzięki licznym odkryciom medycznym szansa na prowadzenie długiego, pełnego i zdrowego życia stała się większa niż kiedykolwiek wcześniej. Najnowsza propozycja Reader’s Digest „Zachowaj młodość” pokazuje, w jaki sposób możemy zadbać o zdrowie i zyskać energię, by móc cieszyć się urokami wieku dojrzałego.

Jak chronić się przed alergiami i infekcjami, które są większym zagrożeniem dla starszego układu immunologicznego? Jak wykonywać proste i efektywne ruchy, które rozwijają mięśnie, utrzymują giętkość stawów, a także pomagają zmniejszyć ich bóle? Jak poprawić pamięć i pozostać osobą aktywną intelektualnie? Większość z nas od momentu przejścia na emeryturę ma przed sobą jeszcze 20, 30, a nawet więcej lat życia. Warto przeżyć je jak najpełniej. Książka „Zachowaj młodość” podpowiada, jak cieszyć się zaletami wieku dojrzałego.

Starzenie się jest nieuniknione. Badania pokazują jednak, że wiele z tak zwanych efektów starzenia się nie jest skutkiem upływu lat, tylko naszego stylu życia. Dzięki książce „Zachowaj młodość” mamy szansę poznać fizyczne, umysłowe i psychiczne aspekty starzenia, ale także dowiedzieć się, jak walczyć ze skutkami upływu czasu.

W kolejnych rozdziałach poradnika opisane zostały najważniejsze obszary naszego organizmu, m.in. serce, płuca, kości, stawy i mięśnie. Jedną z części książki autorzy poświęcili wyłącznie dojrzałemu umysłowi. Znajdziemy w niej najważniejsze informacje dotyczące mózgu, a także wiele porad, jak zachować bystrość umysłu w dojrzałym wieku. Kolejne rozdziały publikacji skupiają się na najważniejszych aspektach zdrowego życia, takich jak ćwiczenia, dieta czy sen. W każdym z rozdziałów opisano zmiany w organizmie: nieuknione oraz te, którym możemy zapobiec. Pokazano także, jak utrzymać ciało i umysł w idealnej formie.

A to już wiesz?  Jak podjadać z głową? PORADNIK

Najnowsza propozycja Reader’s Digest zawiera również atrakcyjne dodatki, takie jak quizy, specjalne przygotowane ćwiczenia fizyczne wzmacniające mięśnie i utrzymujące giętkość stawów, ramki „Uwaga” informujące o niepokojących objawach i koniecznych badaniach, oraz tablice o najważniejszych aspektach zdrowia.

Książka „Zachowaj młodość” pokazuje, że mając 60 lub więcej lat można wyglądać i czuć się świetnie, że z upływem lat nie musimy rezygnować z nowych doświadczeń, i że odpowiednie podejście może wydłużyć nasze życie oraz podnieść jego jakość.

 

Do kupienia:             

·        w sprzedaży wysyłkowej

·        pod numerem telefonu: (022) 519 77 77

·        za pośrednictwem strony internetowej: www.sklep.digest.pl

tytuł: Zachowaj młodość

podtytuł: Sposoby na sprawność i świetny wygląd w każdym wieku

autorzy: praca zbiorowa

tytuł oryginału: As Young As You Feel

liczba stron: 320

miejsce wydania: Warszawa

rok: 2013

oprawa: twarda

wymiary: 200 x 260 mm

wydawca: Reader’s Digest

ISBN: 978-83-7684-136-6

               

CENA: 139, 96 PLN

Źródło Tarsago Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy