Wiadomości branżowe

Kosmetyka podkreśli efekty uzyskane w siłowni

Ćwiczenia i odpowiednie odżywianie to klucz do dobrego wyglądu. Warto jednak wspomagać się zabiegami kosmetycznymi. Stanowią one idealne dopełnienie naszej codziennej pracy nad perfekcyjną sylwetką.Wysiłek związany z odchudzaniem coraz więcej osób łączy z wizytami w klinikach medycyny estetycznej. I nie chodzi tu o działania z użyciem skalpela. Aby pozbyć się tzw. oponki,

Ćwiczenia i odpowiednie odżywianie to klucz do dobrego wyglądu. Warto jednak wspomagać się zabiegami kosmetycznymi. Stanowią one idealne dopełnienie naszej codziennej pracy nad perfekcyjną sylwetką.

Wysiłek związany z odchudzaniem coraz więcej osób łączy z wizytami w klinikach medycyny estetycznej. I nie chodzi tu o działania z użyciem skalpela. Aby pozbyć się tzw. oponki, można zdecydować się na zabieg krio lipo ice. „Polega on na zamrażaniu komórek tłuszczowych zlokalizowanych w jednym miejscu” – wyjaśnia w wywiadzie dla serwisu infoWire.pl kosmetolog Maria Koniec z kliniki medycyny estetycznej SkinClinic. Zabieg maximus, podczas którego wykorzystuje się fale radiowe oraz elektrostymulację mięśni, również pomoże w odchudzaniu okolic brzucha, a także ud oraz w podciągnięciu pośladków.

Modelowaniu sylwetki przysłuży się też zabieg icoone. Zalecany jest osobom, które mają problem z zatrzymywaniem się wody w organizmie, cellulitem, opuchnięciami spowodowanymi niezdrowym odżywianiem oraz dolegliwościami hormonalnymi. „Dzięki drenażowi pobudzamy układ limfatyczny, odblokowujemy zastoiny wody, pobudzamy krążenie oraz dotleniamy tkanki. Zabieg przyspiesza regenerację skóry i przywraca jej jędrność” – mówi ekspertka. Z kolei w przywracaniu elastyczności skóry, niwelowaniu rozstępów, blizn i cellulitu skuteczna jest karboksyterapia. Polega ona na wstrzykiwaniu do ciała dwutlenku węgla, który likwiduje komórki tłuszczowe.


dostarczył infoWire.pl

Źródło infoWire.pl. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Jak podjadać z głową? PORADNIK

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy