Zdrowie

Ruszyła kampania nowego Falvitu Estro+ dla kobiet dojrzałych

Portfolio suplementu diety Falvit – marki pozycjonowanej od lat jako przyjaciela kobiety – powiększyło się o nowy produkt Falvit estro+. Za działania dla marki odpowiada agencja Marketing & Communications Consultants.

W ramach kampanii wprowadzającej na rynek nowy preparat, zaplanowano działania reklamowe w telewizji, prasie i radiu. Powstała także strona internetowa falvitestroplus.pl. Zaplanowano również działania BTL.

Kampania obejmuje telewizję, prasę oraz Internet. 30- oraz 15-sekundowe spoty TV będzie można oglądać m.in.: w TVN, TVN7, TVN Style, Polsat, Polsat Cafe, TV4 oraz w kanałach tematycznych należących do grupy AT Media i Discovery Media Polska. Kampania prasowa obejmie takie tytuły, jak: „Twój Styl”, „Pani”, „Zwierciadło” „Wysokie Obcasy”, „Wysokie Obcasy Extra”, „Kobieta i Życie”, „Poradnik domowy” oraz „Dobre Rady”.

Wraz ze startem kampanii reklamowej rusza nowa strona internetowa preparatu Falvit estro+ (www.falvitestroplus.pl), której pomysł opiera się na motywie mieszkania. Zakładki serwisu to różne strefy kobiecego domu. Przemieszczając się pomiędzy pomieszczeniami, internautki znajdą zawsze coś dla siebie. Przykładowo – w kuchni czekają na nie przepisy kulinarne, w szafie stojącej w pokoju − kijki do Nordic Walking wraz z krótką instrukcją, jak aktywnie spędzać wolny czas, w łazience – przepis na relaksującą kąpiel czy „apteczka porad” o zwalczaniu bólu głowy.

Nad konceptem kampanii pracował zespół kreatywny w składzie: Beata Sitek oraz Ida Zwierzchowska. Reżyserem spotu i autorem zdjęć był Adam Chmielecki. Produkcja spotu TV została powierzona domowi produkcyjnemu Propeller Film. Media zaplanował i zakupił dom mediowy Vizeum Polska. Serwis internetowy opracowała agencja AMB Software. Nad całością kampanii czuwa agencja Marketing & Communications Consultants.

Klient: Jelfa SA/Sanitas Group
Agencja: Marketing & Communications Consultants
Kreacja: Beata Sitek, Ida Zwierzchowska
Produkcja: Propeller Film sp. z o.o.
Media: Vizeum Connections
Zespół obsługujący w M&CC:
Małgorzata Marzewska – senior account manager
Joanna Długosz – senior account executive
Dorota Bąkowska – account executive

***
Jelfa SA z Jeleniej Góry jest producentem preparatów farmaceutycznych o najwyższych światowych standardach. Jelfa należy do grona największych firm farmaceutycznych w kraju. Jest największym polskim producentem maści, a także czołowym wytwórcą leków hormonalnych, kardiologicznych i preparatów witaminowych. Zaliczana jest także do największych eksporterów w krajowym przemyśle farmaceutycznym. Firma dysponuje własnym laboratorium badawczym, a także współpracuje z klinikami i instytutami naukowymi w całym kraju. Jeleniogórska Jelfa należy do Sanitas Group.

http://www.pressoffice.pl/zdrowie,t1156569107?more=1641572973

hastagi na stronie:

#falvit estro opinie #falvit estro plus #falvit opinie #falvit cena #falvit estro cena #falvit estro plus cena

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #zdrowie